Deze anomalie bevindt zich in een onherbergzaam gebied op Antarctica en ik vraag me af of het iets is dat zich in de loop der jaren op natuurlijke wijze heeft gevormd of dat het door de mens is gemaakt, aangezien het eruitziet als een basis of opslagplaats, maar is het dat ook?
De anomalie is 105x40 meter en 10 meter hoog.
Bovendien bevindt zich boven de grote anomalie nog een vreemd bruinachtig object dat sterk lijkt op een oude nederzetting of ingang.
In beide gevallen heb ik geen idee of het gewoon natuurlijk of kunstmatig is gemaakt, maar in het geval dat het kunstmatig is, denk ik dat daar misschien iets belangrijks is gevonden waarop ze hebben besloten het te verbergen.
Neem een kijkje, hier zijn de coördinaten: 66 ° 37'37.57 "S 110 ° 16'39.19" E
Stel de tijdlijn in op 2004.
https://ufosightingshotspot.blogspot.co ... ed-in.html
Afwijkende anomalie opgemerkt op Antarctica
- univers
- Observer
- Berichten: 33354
- Lid geworden op: 27 jan 2013, 11:10
Afwijkende anomalie opgemerkt op Antarctica
Een mens is net een open boek, je moet het enkel kunnen lezen.
- Determinist
- Wetenschapper
- Berichten: 2882
- Lid geworden op: 27 jul 2010, 09:45
- Kristof Piessens
- Leraar
- Berichten: 1554
- Lid geworden op: 05 mar 2015, 23:36
Re: Afwijkende anomalie opgemerkt op Antarctica
Hoe bedoel je ?
Nou, wil weer lukken dat ik dat niet via de coördinaten in maps kan terugvinden, althans geprobeerd via de zoekfunctie wat uitdraaide op niet correcte ingevoerde gegevens...dus ik vermoedt dat ik dat via de verkeerde weg doe ?
Wil iemand me in het kort even uitleggen in kleine stapjes hoe ik die coördinaten in maps correct kan invoeren en opzoeken ?
Duister voedt zich met licht, licht voedt zich met licht, lichtkracht versterkt elkaar zonder hulp van het duister, zonder licht kan duister geen bestaan kennen.
- Tet
- Einzelgänger
- Berichten: 3062
- Lid geworden op: 28 apr 2012, 16:25
Re: Afwijkende anomalie opgemerkt op Antarctica
In Google Earth lukt het ook niet.
truth is stranger than fiction
- univers
- Observer
- Berichten: 33354
- Lid geworden op: 27 jan 2013, 11:10
Re: Afwijkende anomalie opgemerkt op Antarctica
In het begin van G.E. had ik verschillende coördinaten van verdachte plekken.
Je voerde het in, en je was ter plekke, kon je inzomen alles.
Na een tijdje waren ze als ik inlogde, kwam ik ergens in de wildernis van m-Amerika.
Als ik gewoon er naar toe scrol, en als ik inzoom in wordt het beeld op een bepaalde hoogte licht grijzig.
Je voerde het in, en je was ter plekke, kon je inzomen alles.
Na een tijdje waren ze als ik inlogde, kwam ik ergens in de wildernis van m-Amerika.
Als ik gewoon er naar toe scrol, en als ik inzoom in wordt het beeld op een bepaalde hoogte licht grijzig.
Een mens is net een open boek, je moet het enkel kunnen lezen.
- Determinist
- Wetenschapper
- Berichten: 2882
- Lid geworden op: 27 jul 2010, 09:45
Re: Afwijkende anomalie opgemerkt op Antarctica
Afwijkende anomalie
- MetalPig
- "Oh no, not again."
- Berichten: 11970
- Lid geworden op: 28 feb 2006, 11:18
Re: Afwijkende anomalie opgemerkt op Antarctica
Dit is wel een correct coordinaat in Google Maps: 66°37'37.57"S 110°16'39.19"E
De spaties weghalen uit het coordinaat in het artikel, behalve die tussen zuid en oost.
Ik krijg helaas niet de optie om naar 2004 te reizen. Op maps zit dat alleen bij streetview geloof ik, en hier loopt geen straat :-)
De spaties weghalen uit het coordinaat in het artikel, behalve die tussen zuid en oost.
Ik krijg helaas niet de optie om naar 2004 te reizen. Op maps zit dat alleen bij streetview geloof ik, en hier loopt geen straat :-)